Fåtöljer 1900-talets mitt
2017-10-12
491772
| Klubbat belopp | 14 500 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets första hälft, klädsel i lejongul plysch, djuphäftad rygg, lös sittplymå, kulfötter, höjd 82, sitthöjd 42 cm
Bruksslitage