Takarmatur
2017-10-11
491741
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, vitlackerad metall samt akryl, 2000-tal, wire-upphängning samt takkåpa i metall, diameter ca 125 cm
Visst slitage