Vilhelm Bjerke-Petersen, Komposition
2017-10-11
491590
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 14 000 SEK |
VILHELM BJERKE-PETERSEN (Danmark, 1909-1957):
Abstrakt landskap med figur, signerad och daterad Petersen -46, olja på pannå, 65x81 cm