Hans Valter Sundberg
2017-10-11
491568
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HANS VALTER SUNDBERG (född 1922): Komposition, signerad HV, olja på pannå, ca 54x45 cm