Oljemålning
2017-10-11
491508
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROSERMARY STRACHEY (1900-tal): Landskap, signerad och daterad 1960, olja på pannå, ca 64x76 cm