Brita Af Klercker
2017-10-11
491501
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRITA AF KLERCKER (1906-2001): "Vattenfall II", signerad, olja på duk, ca 40x61 cm
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären