Hans Viksten oljemålning
2017-10-11
491498
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HANS VIKSTEN (1926-1987): "Vintersaga", signerad och daterad Viksten -81k, olja på duk, ca 116x89 cm
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären