Bordslampa
2017-10-11
491481
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, rödlackerad plått, höjd ca 36 cm
Slitage, smärre ytmärken