Saltkar silver England
2017-10-11
491453
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALTKAR, 1 par, silver, London 1800-tal, skedar, 1 par, saltkarens längd ca 10 cm, total vikt ca 209 g
Bruksslitage