C. GÖRAN KARLSSON (född 1944): Komposition, färgli
2017-10-11
491432
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
C. GÖRAN KARLSSON (född 1944): Komposition, färglitografi, signerad C Göran Karlsson, daterad 81, numrerad 26/60, 58x77 cm