C. GÖRAN KARLSSON (född 1944): Komposition, färgli
2017-10-11
491430
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
C. GÖRAN KARLSSON (född 1944): Komposition, färglitografi, monogramsignerad CGK, daterad 91, numrerad 21/100, ca 49x38 cm