Einar Forseth oljemålning
2017-10-10
491343
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EINAR FORSETH (1892-1982): Landskapsmotiv med fors, signerad Einar Forseth, olja på duk, ca 51x64 cm