Snusflaskor Kina
2017-10-10
491328
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SNUSFLASKOR, 29 st., porslin, glas samt sten, Kina, 1900-tal, varierande dekor, höjd ca 5,5-10 cm
Slitage