Olle Bonnier litografi
2017-10-10
491322
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE BONNIER (1925-2016): Komposition, signerad Olle Bonnier, färglitografi, 44/55, bladstorlek ca 56x76 cm