Folke Ricklund oljemålning
2017-10-10
491311
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FOLKE RICKLUND (1900-1986): "Storm", signerad och daterad Folke Ricklund, olja på pannå, ca 50x61 cm