Eva Zettervall Moonwalk
2017-10-11
491291
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EVA ZETTERVALL (född 1941): "Moonwalk", signerad Eva Zettervall, 97/200, färglitografi, bladstorlek ca 55x75 cm,