Ikon Ryssland
2017-10-10
491285
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IKON,1700/1800-tal, Ryssland, olja på träpannå, ca 44x36 cm
Renoverad