Skulptur Kjell Engman för Kosta Boda
2017-10-10
491240
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KJELL ENGMAN, skulptur, Kosta Boda, glasmassa med polykrom dekor i form av ansikte, signerad K Engman Kosta Boda 7090213, höjd ca 30 cm
Botten med repor