Golvlampa kromad
2017-10-10
491141
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, kromad, höjd inkl skärm 128 cm
Skärm med bucklor