Peter Dahl litografi
2017-10-10
491138
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): "Kakelugnen", signerad Peter Dahl, 220/375, färglitografi, 43x59 cm