Halvmånebord 1800-tal
2017-10-09
491036
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HALVMÅNEBORD, 1800-tal, halvmåneformad skivad, gråmålat med girlanger, höjd ca 77 cm, 104x55 cm
Smärre slitage