Matta, dubbelvävd
2017-10-09
490900
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MATTA, Sverige 1950-60-tal, dubbelvävd, 243 x 154 cm
slitage, ett hörn med skador