Angelica Wiik
2017-10-09
490883
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Under takåsarna", signerad Angelica Wiik, 195/250, färglitografi med glitter, bladmått ca 60,5 x 87 cm, oramad