Flaskor 18/1900-tal
2017-10-09
490871
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FLASKOR, 12 st, 18/1900-tal, varav med bemålad dekor, delvis med proppar, höjd ca 19-24 cm
PROVENIENS: Jean Jahnsson, van der Noothska Palatset Stockholm
Bruksslitage