Herbarium 1930-tal
2017-10-09
490802
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HERBARIUM, 1930-tal, svenska växter, med uppgifter om växtplats och insamlingsdatum, monterade på papper i folio
PROVENIENS: Jean Jahnsson, van der Noothska Palatset Stockholm
Ej genomgånget