Peter Dahl färglitografi
2017-10-10
490781
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): "Full soffa", signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, dedikation, bladmått ca 56,5x74 cm, ramad