Lasse Åberg färglitografi
2017-10-09
490740
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LASSE ÅBERG (född 1940): Musse med lärjungar, signerad Lasse Åberg, EA, med dedikation, färglitografi, ca 35x64 cm
PROVENIENS: Jean Jahnsson, van der Noothska Palatset Stockholm
Saknar glas, färgfläck