Bojan Kina
2017-10-08
490735
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOJAN, porslin, Kina, 1800-tal, dekor av kartusch med figurscen i emaljfärger samt järnoxid, höjd ca 17 cm, lock i trä medföljer
Slitage