Blomsterstycke oljemålning
2017-10-09
490728
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Blomsterstycke, olja på duk, ca 53x25 cm
PROVENIENS: Jean Jahnsson, van der Noothska Palatset Stockholm
Smärre ytskador