Stig Claesson färglitografi
2017-10-08
490710
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG CLAESSON (Slas), (född 1928): "Supportern", färglitografi, signerad och numrerad 109/150, 35x50 cm