Design Ingerd Silow
2017-10-13
490691
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
INGEGERD SILOW, rölakanmatta, signerad IS, ca 232x168 cm
slitage, fläckar