Miniatyrer
2017-10-08
490685
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MINIATYRER, 2 st, 1800-tal, sängkammarscen samt toilette, akvarell på celluoid, ovala, 8x6,5 cm vardera
Ramskador