Bengt Landin akvarell
2017-10-08
490636
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENGT LANDIN (född 1933), "Tulpaner och hyacint ll", signerad Bengt Landin, akvarell, ca 25,5 x 25 cm