Hildegard Thorell
2017-10-08
490634
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HILDEGARD THORELL (1850-1930): ´´Orsakvinna´´, signerad Hildegard Thorell, olja på duk, ca 65x49 cm