Axel Knipschild 2 stkn litografier
2017-10-08
490633
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AXEL KNIPSCHILD (Tyskland, 1946-1983), Rymd, 2 st, signerade och numrerade á tergo, färglitografier, ca 10 x 26 cm respektive 17,5 x 26 cm