Hjalmar Grahn
2017-10-08
490620
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HJALMAR GRAHN (1882-1949): Landskap, signerad Hj Grahn, daterad -17, olja på pannå, ca 33x41 cm