Oidentifierad konstnär oljemålning
2017-10-07
490566
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Man med gevär, otydligt signerad och daterad 1900, olja på pannå, va 27x18 cm