Madeleine Pyk färglitografier
2017-10-07
490528
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934):( 2) Figurkompositioner, signerade och numrerad HC 15/20 resp EA, färglitografier, 21x15 cm