Bordslampor mässing
2017-10-08
490447
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR med skärm, 1 par, 1900-talets senare del, mässing, höjd med skärm 84 cm
Skärmar med smärre bruksskador