Taklampa CG Hallberg
2017-10-07
490390
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 7 000 SEK |
TAKLAMPA, nysilver, C.G. Hallberg, Stockholm 1920/30-tal, 5 armar, höjd ca 115, diameter 67 cm
Visst slitage, saknar kupor