Hydman Vallien litografi
2017-10-07
490356
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad Ulrica HV, färglitografi, 220/1500, 53x37 cm