Sommarblomster blandteknik
2017-10-07
490341
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Sommarblomster, signerad Wille, blandteknik, ca 43x30 cm