Vaser brons
2017-10-07
490321
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VASER, 2 st, brons, GAB, Stockholm, 1930-tal, patinerade, höjd ca 24,5-25,5 cm
Slitage