Stellan Mörner färglitografier
2017-10-08
490299
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STELLAN MÖRNER (1896 -1979): (2) Kompositioner, signerad Mörner samt numrerade, färglitografier, ca 40x50 cm