Brosch silver diamanter
2017-10-17
490283
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BROSCH, silver, delvis förgylld, diamanter med rosenslipning och bakomliggande foliering, 1800-talets första hälft, längd ca 29 mm
"Ingår i Jewellery & Important Watches"