Oljemålning 1800-tal England
2017-10-07
490248
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med fiskare, olja på duk, ca 30x50 cm