Oljemålning på kopparplåt
2017-10-06
490246
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (1800-tal): Vulkanutbrott, olja på kopparplåt, ca 16x21 cm
Färgbortfall