Plafond
2017-10-06
490237
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PLAFOND, 1900-talets första hälft, stomme i mässing med glas kula, skärm med tryckt dekor, höjd ca 34, diameter ca 44 cm
Slitage