Oidentifierad konstnär oljemålning
2017-10-06
490213
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets början, jaktsällskap i vinterlandskap, olja på duk uppklistrad på pannå, otydligt signerad, 58x78 cm