Golvlampa ASEA
2017-10-06
490191
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ASEA, golvlampa "E1726", 1940-tal, mässing med pelare lindad i läder, höjd ca 138 cm
Obetydligt slitage